20 Yılık Tecrübe

Yaşlı bakımı profesyonel bir iştir.

20 yıllık birikimle geliştirdiğimiz standartlar, sunduğumuz hizmetlerde ve kurum içi iletişimde istisnasız uygulanmaktadır.

Sevdikleriniz, Altınçatı Geriatrik Hizmet ve Aktif Yaşam Merkez’lerinin her birinde, konusunda uzman personel ile uygun fiziki koşulların buluştuğu, Sağlık Bakanlığı mevzuatlarına uygun özenli bakım hizmetini alır.

Altınçatı Geriatrik Hizmet ve Aktif Yaşam Merkezlerinin tümünde, bakım, periyodik hizmet, sürekli takip, zihinsel ve fiziksel aktiviteler gibi her türlü hizmet yazılı standartlar ile belirlenmiştir. Doktor, hemşire, sosyal hizmet uzmanı, profesyonel bakım ve idari personelin tamamı bu standartlar ile görevlerini sürdürmekte ve periyodik kurum içi eğitimlerle, hizmet kalitesi sürekli geliştirilmektedir.

Altınçatı Ekolü, uzun dönemli sağlığın, yaşamın temel alanlarında (Dinlenme-Bakım, Çevre, Sağlıklı Beslenme ve Egzersiz) dengenin korunmasına bağlı olduğu anlayışına dayanmaktadır. Standartlaşan hizmetlerimiz sakinlerimizin yaşam kalitelerini arttırır ve yaşamdan keyif almalarını sağlar.

Uluslararası Kalite

Asıl başarı, sizin tercihinizdir.

Türkiye koşullarının üzerinde hizmet veren Altınçatı’nın başarısı, London South Bank University Students Union’da düzenlenen Uluslararası Marka ve Kalite Ödül Töreninde ödüllendirilmiştir.

Londra’da Türk-İngiliz ortak işbirliği ile projelendirilecek bir yaşlı bakım ve geriatrik hizmet merkezi için anlaşma gerçekleştirilmiş olup Londra’nın güneyinde faaliyete geçecek Altınçatı şubesi için imzalar atılmıştır.

Sektörde Öncü Konum

Hedeflerimiz doğrultusunda yürüyoruz.

Altınçatı ile Xanten Caritas Derneği arasında imzalanan, sektördeki firmalara örnek teşkil eden anlaşma ile Türkiye’nin Avrupa’daki yaşlılara bakım hizmeti vermesi kararlaştırılmıştır.

Türkiye’nin sağlık turizmi açısından çığır niteliğindeki anlaşma ile Türkiye’deki yaşlı bakım standartlarının yükseltilmesi ve sektörde ihtiyaç duyulan eğitim ve iş gücünün oluşturulması hedeflenmiştir.

Altınçatı Güveni

Kurumlarımızdaki sakinlerimizin %70′ini daha önce  bizden hizmet alan yaşlı yakınları oluşturmaktadır.

Altınçatı nekahet dönemi bakımı ve palyatif bakım konularında Türkiye’nin lider kuruluşları arasında ilk sıralardadır. Tıbbi ve sosyal bakımdan donanımlı fiziki koşulları, yoğunluğu rahatlıkla karşılayabilen misafir kapasitesi, sosyal hizmetleri uygulamadaki başarısı ve doktor, hemşire kadrosunun profesyonelliği ile sevdikleriniz bu çatı altında güvendeler.

Altınçatı Ekolü, 20 yıllık tecrübesinin yanı sıra, yaşlı sağlığı, engelli bakımı ve sosyal hizmetler alanında dünyadaki yenilikleri takip etmekte, kendi standartlarını yurtdışında tanıtmaktadır. Çeşitli ülkelerinden Altınçatı Ekolü’nün kullanımına dair istekler alınmakta ve değerlendirilmektedir.

“Yaşlılıkta dinç kalmanın en iyi yolu, zihnen genç kalabilmektir. Bu da kitâbi ve fikri çalışmayı devam ettirmekle olanaklıdır.”

— Epiktetos

Bilgilendirme

Demans

Diyabet

Alzheimer

Tansiyon

Kalp Ritmi Bozuklukları

Parkinson

Depresyon

Kanser

Nekahat Dönemi Bakım

Palyatif Bakım

Felç

Diğer Yaşlı Hastalıkları

↑ YUKARI

Haberler & Makaleler

This post is also available in: İngilizce